وحشت موش در درون سوراخ خودش

این

سخنگوی کاخ سفید :

"ایران بدون اطلاع امریکا نمی تواند اقدام به ساخت سلاح هسته ای نماید "

تفسیر خبر

بهانه های واهی اسرائیل مبنی بر اقدام ایران در جهت ساخت سلاح هسته ای اقدامی است که به منظور سرپوش گذاشتن این رژیم برای مشکلات داخلی و همینطور انزوای بین المللی در درک مردم جهان از ماهیت غاصب و فتنه انگیز این رژیم است .

 

با آنکه دنیا و بویژه امریکا اذعان به عدم اقدام ایران درجهت ساخت سلاح هسته ای دارد. ( دم خروس = مطلب بالا )اما این رژیم غاصب اصرار بر اثبات این ادعای پوشالی دارد .

واقعیت اینجاست که اذهان مردم در بند این رژیم نیز که سرزمین فلسطین را عاری از سکنه دانسته و به مهاجرتی ناخواسته دست زده اند و درپس این مهاجرت سرزمین های اصلی خود را از دست داده اند در شرایطی قرار دارند که این ادعاها را قبول و هم اکنون در پس دیوار بی اعتمادی ساخته استکبار و صهیونیسم گرفتار شده اند و از واقعیات امر بدور مانده اند .

اینکه مهاجرت حق قانونی یک انسان آزاد است بر همه مسلم است اما حقیقت اینجاست که مهاجرین سرزمین های اشغالی در پس یک رویای صهیونیستی گرفتار شده اند و به مانند دختران اغفال شده در یک تراژدی غیر قابل بازگشت گرفتارند و در پس این گرفتاری چاره ای جز همراهی و تمکین نمودن به ادعاهای قومی و سرزمینی صهیونیست ها ندارند .

 

ساکنین یهودی سرزمین فلسطین امروز باید از خود سئوال کنند حال که در یک جنجال منطقه ای گرفتار شده اند و هر روز با تهدیدات تروریستی و هر آن خشم ملت فلسطین روبرو هستند . چرا ابر لابی های این قوم که تنها ۵٪ مردم امریکا هستند اقدام به مهاجرت به فلسطین نمی نمایند و چرا بیشتر مهاجران  همان افراد مذهبی هستند و یا گرسنه گان روسیه و اتیوپی ؟

پس حقیقت امر اینجاست که هم اکنون مهاجران یهودی فلسطین نیز در یک دام بسیار خطرناک گرفتار آمده  و لااقل قدیمی ها و متولدین این سرزمین در راهی بی بازگشت اسیر شده اند .

یک لهستانی که در سال ۱۹۴۸ به سرزمین فلسطین مهاجرت کرده اگر زنده مانده باشد آیا راهی برای بازگشت خود و خانواده اش به لهستان باقی مانده است ؟

پس لابی صهیونیسم و آنانی که بهانه مذهبی یهودیت را پیش گرفته اند به یهود و یهودیت نیز رحم نکرده و انسان های شریف این قوم را با بهانه های مذهبی اغفال و در یک کشاکش شر انگیزگرفتار آورده اند.

اینکه مکانهای متبرکه اقوام مختلفی در سرزمین های دیگر باشد که نشد بهانه برای غصب کردن سرزمین دیگران . آیا هیچ مسلمانی در مالزی ، ایران ، پاکستان ، عراق و یا دیگر ممالک مسلمان نشین این حق را دارد که سرزمین عربستان را از آن خود بداند ؟ یقینا  خیر 

و اصولا اگر اصرار هم بورزد می توان به او گفت بهانه اصلی شما خداست خدا هم که در آسمان هاست خوب برو آسمان را غصب کن .

ایالات متحده امریکا اعلام داشته که با توجه به اشراف اطلاعاتی اش تمامی اقدامات ایران در خصوص برنامه اتمی را زیر نظر دارد و ایران بدون اطلاع امریکا نمی تواند اقدام به ساخت سلاح هسته ای نماید . خوب اگر ما به این گفته گردن گذاریم و ان را قبول کنیم اصرار کابینه نتانیاهو مبنی بر نگرانی از برنامه هسته ای ایران و تهدید به حمله پیشگیرانه چه معنایی دارد .

مگر امکان کوچکترین اغماض امریکا در مقابل منافع اسرائیل از ابتدای تشکیل این رژیم فتنه  وجود داشته تا اینکه در آینده وجود داشته باشد ؟

واقعیت اینست که اسرائیل از یک سو با انزوای بین المللی روبروست و شوک و تنفس مصنوعی امریکا و اسرائیل هر روز بی اثر تر از گذشته می گردد و هویت غاصب این رژیم برای ازادی خواهان جهان آشکارتر می گردد و از سوئی نیز با خودسوزی شهروندانش روبروست و این ادعاها چیزی جز ردگم کردن نیست .

و حقیقتا در این شرایط اسرائیل بدنبال دشمنان جدیدی است تا با هولوکاست بازی از مهلکه در برود

/ 0 نظر / 4 بازدید