جنگ با ایران جهان اسلام را مقابل آمریکا بسیج می کند

وی با بیان اینکه این پروژه ها مشکلات اقتصادی جامعه اسلامی را رفع می کند، تصریح کرد: بسیجیان در مسیر اجرای فرمان رهبر انقلاب اسلامی برای درخشش در عرصه اقتصادی کشور تلاش می کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه افرادی که برای برگرداندن عزت به خانواده های مسلمان تلاش می کنند در نزد خداوند تبارک و تعالی جایگاهی متعالی دارند، عنوان کرد: اگر نگاهی به آرمان های انقلاب اسلامی داشته باشیم، نسبت به دیدگاه های والای امام خمینی(ره) آگاهی مناسبی پیدا می کنیم.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه اندیشه های انقلاب اسلامی از آموزه های اسلامی نشأت گرفته، ادامه داد: عمق دشمنی ها علیه نظام اسلامی در سال های اولیه انقلاب اسلامی توسط امام خمینی(ره) شناسایی شد، زیرا ارتفاع اندیشه ایشان از ارتفاع هر اندیشه ای بلندتر است.

وی خاطرنشان کرد: اگر نگاهی به کارکرد سپاه و بسیج داشته باشیم، می توانیم نسبت به اندیشه بلند امام خمینی(ره) پی ببریم زیرا بدون سپاه نمی توانستیم در مقابل هجمه های دشمن ایستادگی کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سپاه ظرفیت های اسلام را برای دفاع از مظلومان بسیج کرده، تصریح کرد: سپاه در مقابل توطئه های همزمان و چند بعدی ایستادگی کرد و الگوی بسیج در مقابل تهاجمات فرهنگی علیه جامعه اسلامی مقاومت کرده و فتنه های بزرگی که دشمن در ایران رقم زده را خنثی کرده است.

سردار سلامی با بیان اینکه بسیج فراموش شده ترین نقاط سرزمین ایران اسلامی را با مهربانی ها، ایثارها و گذشت های خود آباد کرده، افزود: انگیزه های قوی، قلب های رئوف و اراده راسخ از ویژگی های بسیجیانی است که امواج خروشان محرومیت زدایی را ایجاد کرده اند.

وی از جایگاه مستضعفان در اندیشه امام خمینی(ره) یاد کرد و گفت: مستضعفان در منطق انقلاب اسلامی و آموزه های امام(ره) به عنوان وارثان زمین مطرح هستند به همین علت انقلاب اسلامی برای دفاع از مستضعفان از ظرفیت های مختلف خود استفاده می کند.

جانشین فرمانده کل سپاه یادآور شد: بسیجیان اجازه نداده اند ماجراهای تلخ تاریخ تکرار شود و اکنون این افراد نشان می دهند که چگونه باید از امام زمان خود دفاع کنند.

وی با تاکید بر اینکه بسیجیان با حضور در روستاهای دور دست ایثار خود را به اثبات می رسانند، تصریح کرد: ساختن تئوری ها و نظریه ها برای پیشبرد جامعه اسلامی جواب نمی دهد و طبق تذکر امام خامنه ای باید حرف ها را به وقایع تبدیل کنیم و عدالت واقعی را در جامعه اسلامی نمایش دهیم.

سردار سلامی، اجرا در میدان عمل را یکی از رسالت های مسوولان دانست و عنوان کرد: نباید همانند ابرهایی باشیم که بارانی ندارد، زیرا اگر ابر بارانی نداشته باشد آبادانی وجود نخواهد داشت؛ نظام اسلامی با حمایت از مستضعفان شناخته می شود و برای محرومیت زدایی حرکت های گسترده ای انجام داده است.** فقر، بیکاری و ناتوانی جوانان برای ازدواج از جمله مشکلات است

وی با بیان اینکه دشمنان خارجی و داخلی برای تضعیف جمهوری اسلامی گام

برمی دارند، گفت: فقر، بیکاری و ناتوانی جوانان برای ازدواج از جمله مشکلات است و دشمنان خارجی برای گسترش این مشکلات تلاش می کنند، به همین علت باید با تکیه بر ثروت های ایران اسلامی در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم.

سردار سلامی از ویژگی های رهبر انقلاب اسلامی یاد و خاطرنشان کرد: ایران اسلامی مردمی با نشاط، زنده و فناور را تربیت کرده است و بسیج به دلیل اینکه در نقاط مختلف جامعه اسلامی جایگاه مناسبی دارد، می تواند مردم را در هنگام خطر یاری کند و به عنوان بیرق دار فداکاری احیاگر جامعه اسلامی باشد.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی زیباترین راهبرد برای مقابله با جنگ اقتصادی است تاکید کرد: بسیج سازندگی بسیج احیا زندگی و بعثتی برای بازگشت مردم به زندگی است.

سردار سلامی افزود: وقتی کشورهای استکباری برای تضعیف جامعه اسلامی در ابعاد مختلف متحد می شوند، باید از ظرفیت های مختلف خود برای مقابله با دشمن استفاده کنیم و تاکنون ایران اسلامی تجربه های بسیاری در مقابله با دشمن به دست آورده است.

جانشین فرمانده کل سپاه، هشت سال دفاع مقدس را یکی از حماسه های ایران اسلامی دانست و گفت: قدرت تشخیص و ژرف اندیشی رهبر انقلاب اسلامی در مورد کیفیت کارکرد سیاست های دشمن بود که مفهوم اقتصاد مقاومتی را به عنوان راهبر اصلی جنگ اقتصادی مطرح کرد.** نیروی پیشرو در اقتصاد مقاومتی بسیج است

وی شعار سال را محور تلاش اقشار مختلف جامعه اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: نیروی پیشرو در اقتصاد مقاومتی بسیج است و شاید در باور برخی مسوولان که علاقه مند هستند تفکرات غربی را مبنای حرکت خود قرار دهند، پذیرش اینکه می توان با فرمول اقتصاد مقاومتی جنگ اقتصادی را به پیروزی رساند سخت باشد، اما اگر به ارائه الگو موفق در این عرصه توجه کنیم، نظریه های این الگو به عنوان گفتمان قالب در جامعه ترویج داده می شود.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه گفتمان هشت سال دفاع مقدس به خوبی برتری قدرت مردمی را به دنیا اثبات کرده، گفت: تحقق خواسته های رهبری نقش اصلی بسیج است، زیرا هنگامی که واحد اقتصادی ایجاد می شود علاوه بر اشتغالزایی نقشه اقتصاد مقاومتی که بخش های مختلف آن با هم پیوسته است، تکمیل می شود.** بسیج در حال طراحی یک پیروزی در جنگ اقتصادی است

وی با بیان اینکه بسیج اکنون در حال طراحی یک پیروزی در جنگ اقتصادی است، افزود: عنایت الهی در مسیر جهاد در راه خداوند به دست می آید و اکنون نیازمند شکستن طرح های دشمنان و خورد کردن استخوان های دشمن هستیم و اثبات می کنیم نظریه های دشمن برای جامعه اسلامی کاربردی ندارد.

سردار سلامی با بیان اینکه دستاوردهای بسیج در میدان های مختلف جهادی نشان دهنده پیروزی مردم ایران اسلامی در جنگ اقتصادی است، گفت: اراده های ایران اسلامی از ارتفاع قدرت دشمن عبور می کند و بسیجیان به عنوان خط شکنان اراده های دشمن را تسخیر می کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه از گفته های رییس جمهور آمریکا در ارتباط با نیروی مقاومت مردم ایران یاد کرد و افزود: جنگ با ایران جهان اسلام را در مقابل آمریکا بسیج می کند و دشمن به خوبی نسبت به این موضوع آگاهی پیدا کرده است.

/ 0 نظر / 25 بازدید